Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik
Yazın Köye Gezi düzenlensinmi
Anket Anket


Basın Bülteni Basın Bülteni


Eklenti Kur
Radyo Radyo

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
İletişimİletişim Formu Formuinfo@yolbilenkoyu.com"Genel Mesajlar" kategorisine ait mesajlar listelenmektedir.
23 Mayıs 2020

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, güzel bir gelecekte ; Dostluğu, sevgiyi, aşımızı, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınızı kutlarım..

02 Ocak 2020

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2020 no´lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR...

26 Nisan 2019

Merhaba Sn. Yol bilen Köylüler, Bu Sitede Sizler Ve Sizin Gibi Tüm Yol bilen Köylülerin Katkılarını Görmek İstiyoruz. Bunun İçin Yakınınızdaki Diğer Yol bilen Köylüleri Buna Teşvik Etmenizi Diliyoruz. Geçmişteki Anılarınızı, Güncel Mesajlarınızı, Değerli Düşüncelerinizi, Desteklerinizi, Resimlerinizi, Duyumlarınızı, Özellikle Vefat Eden Yakınlarınızın Resimlerini Unutulmayanlar Galerisinde Görmek İstediklerinizi ve Köyümüz İle İlgili Videolarınızı Videolar Bölümümüz İçin Bekliyoruz Mutlaka Yollayınız Lütfen İletişim Bölümünden Bize Ulaştırınız. Gönderdiğiniz Tüm Mesaj Resim Ve İletiler iniz Onaydan Geçtikten Sonra Yayınlanacaktır Bu Yüzden Gecikmeler Olabilir Hiç Yayınlanmayacak Sanmayınız.Toplu Mesaj Sistemimiz İçin Ve Tüm Köylülerimizin Birbiri İle İrtibat Sağlayabilmesi İçin Köylüler Sayfasındaki Eksik Telefonları Tamamlamaya Çalışıyoruz .

Profil Fotoğrafı Yüklenmemiş
02 Nisan 2019

Yeni sitemiz
Köyümüze. Hayırlı .olsun

MESAJ PANOSU - MESAJ GÖNDERİM FORMUMESAJ PANOSU - MESAJ GÖNDERİM FORMU
Mesajınız* :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 1000 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0156

© 2019 yolbilenkoyu.com
Yolbilen Köyü Web Portalı http://www.yolbilenkoyu.com

Tam Ekran